Kontaktinformasjon og kontaktpersoner i Norac Badekabiner
1452
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1452,bridge-core-2.8.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-26.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
Norac's headquarter in Arendal, Norway

Kontakt oss

NORAC BADEKABINER AS

 

Besøksadresse:
Kystveien 18
4841 Arendal

 

Se veibeskrivelse her

 

Postadresse:
Postboks 1593 Stoa
4857 Arendal

Telefon: 37 05 96 50

E-post: badekabiner@norac.no

Forespørsler og bestillinger sendes til:
salg@norac.no

 

Service og reklamasjoner sendes til:
service@norac.no eller reklamasjonsskjema

 

Fakturaer sendes til:
fakturabad@norac.no

 

Organisasjonsnummer:
979 990 413

en del av Otterlei Industries

Ledelse

_A1A9441_Foto_Mona_Hauglid

Rune Aarrestad

Administrerende direktør
Email: rua@norac.no
Telefon: 934 03 981
Preben 2021_1

Preben Lønnhaug

Salgs- og markedssjef
E-post: preben@norac.no
Telefon 37 05 96 57 / 915 65 300
Bakgrunn2

Magnus David Weum

Prosjektsjef
E-post: magnus@norac.no
Telefon: 37 05 96 61 / 950 87 828

Salg

Preben 2021_1

Preben Lønnhaug

Salgs- og markedssjef
E-post: preben@norac.no
Telefon 37 05 96 57 / 915 65 300
Rolf Gunnar 2021_1

Rolf Gunnar Jacobsen

Salgssjef
E-post: rolf@norac.no
telefon: 37 05 96 54 / 970 68 701
Mats 2021_1

Mats K. Birkeland

Salgssjef
E-post: mkb@norac.no
Mobile: +47 45 45 86 76
Ellen 2021_1

Ellen Skjævestad Briggs

Teknisk tegner
E-post: esb@norac.no
Telefon: 37 05 96 50 / 916 16 870
Villy 2021_1

Villy Matre

Controller
E-post: villy@norac.no
Telefon: 37 05 96 58 / 413 10 950

Prosjekt

Bakgrunn2

Magnus David Weum

Prosjektsjef
E-post: magnus@norac.no
Telefon: 37 05 96 61 / 950 87 828
Andreas 2021_1

Andreas Daaland

Prosjektleder
E-post: and@norac.no
Telefon: 37 05 96 50 / 940 50 676

Service

Bakgrunn2

Magnus David Weum

Prosjektsjef
E-post: magnus@norac.no
Telefon: 37 05 96 61 / 950 87 828
Bakgrunn2

Gediminas Petkus

Serviceleder
Telefon:  37 05 96 67 / 462 15 996